Hakkımızda
Güzeliş Tıp Teknolojileri A.ş., Entegre çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren Medikal Teknoloji şirketidir. Yaptığı işlerin, ekip olarak haklı gururunu yaşayan Güzeliş Tıp Teknolojileri, yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Bizler çalıştığımız büyük, orta, küçük ölçekli firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz.
Hiç bir kurumun, müşterisini tam olarak tanımadan doğru çözüm üretemeyeceği göz önüne alındığında, Güzeliş Tıp Teknolojileri ’ nin “bütünleşik” yaklaşımının yarattığı sinerji anlaşılabilir. Güzeliş Tıp Teknolojileri müşterisini öncelikle tanır ve tanımlar. Uygun çözümleri ayrı ayrı analiz ederek bir çözüm paketi haline getirir ve uygular.

Misyonumuz
Kurumsal bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin verimliliklerini artırmak, rekabet avantajları sağlayacak bilgi teknolojisi çözümlerini anahtar teslimi, güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir işbirliği içinde sunmak.

Vizyonumuz
Teknolojiyi katma değere dönüştüren hizmetlerimizle kendi alanında değişime yön veren sektör lideri konumunda bir çözüm şirketi olmak
*Toplam Kalite yaklaşımını benimsemek
*Hizmette farklılık ve artı değer için çalışmak
*Gelişime ve değişime ayak uydurmak
*Müşteri ve sonuç odaklı olmak
*Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek
*Önce insan anlayışını temel prensip olarak benimsemek