ÜRÜNLER

BİZDEN HABERLER

WEB SAYFAMIZ YAYINA GİRMİŞTİR

Güzeliş Tıp Teknolojileri A.ş. olarak web sayfamızı yayına aldık sterilizasyon alanında ihtiyacınız olan ürünlerimize daha hızlı daha ayrıntılı bilgilere  ulaşmanızı sağlıyacak şekilde planlıyıp yapmış olduğumuz ...

SARF MALZEMELER HAKKINDA

TÜM STERİLİZASYON İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TASARLANMIŞTIR. Birbirini tamamlayıcı ASP sarf malzemelerinin tescilli çeşitleri, STERRAD® Sisteminizin eksiksiz, güvenli ve maksimum verimlilikte çalışmasını sağlar. Tüm STERRAD® Sistemlerinde kullanılan ...

SARF MALZEMELER

TÜM STERİLİZASYON İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TASARLANMIŞTIR.
Birbirini tamamlayıcı ASP sarf malzemelerinin tescilli çeşitleri, STERRAD® Sisteminizin eksiksiz, güvenli ve maksimum verimlilikte çalışmasını sağlar. Tüm STERRAD® Sistemlerinde kullanılan sterilant emniyetli, kullanımı kolay kaset formatında sunulur ve özel olarak ASP tarafından tasarlanmıştır. Hızlı, etkili biyolojik ve kimyasal indikatörler, rulolar ve çok çeşitli aksesuarlar tüm sterilizasyon ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. 


STERILANT KASETLER

Güvenli ve Etkili Sterilizasyon için Tescilli Teknoloji

Tescilli teknoloji tıbbi cihazların nihai sterilizasyonu için düşük sıcaklıkta hidrojen peroksit gaz plazmasını kullanır. Sterilantlarımız, hem uygun hem de etkili olarak sterilizasyon elde etmek için her döngüde önceden belirlenmiş miktarda hidrojen peroksit verir. Her bir kaset kapalıdır, kullanıcının güvenliği için yalıtılmıştır. Nakliye esnasında herhangi bir sterilant sızıntısını algılamak için ambalaj üzerinde kimyasal indikatör
vardır. Son olarak, diğer sterilizasyon yöntemlerinden farklı olarak, benzeri olmayan barkodlu STERRAD® kasetleri kara ya da hava taşımacılığıyla nakledilebilir.


BİYOLOJİK VE KİMYASAL İNDİKATÖRLER

Doğru Sterilizasyon Güven Sağlar

BİYOLOJİK İNDİKATÖR:
STERRAD® CYCLESURE® 24 Biyolojik İndikatörü hidrojen peroksit gaz plazma teknolojisi için oldukça
dayanıklı bir organizma olan Geobacillus stearothermophilus kullanarak sterilizasyonun şartlarının yerine gelmesinin verdiği güvenliği sunar.
KİMYASAL İNDİKATÖR:
Özellikle STERRAD® Sterilizasyon Sistemi ile kullanmak için tasarlanmış olan STERRAD® SEALSURE® Kimyasal İndikatör Bant ve STERRAD® Kimyasal İndikatör Şeritler, güvenli ve doğru işlemin yapıldığı konusunda emin olmanızı sağlayarak aletlerin hidrojen perokside maruz kaldığına dair ilave ve okuması kolay bir indikasyon sağlamak için özel mürekkep teknolojisi kullanır.


TYVEK' VE RULOLAR

İndikatörlü Rulolar ile Güvenli Sterilizasyon

Aletlerin hidrojen perokside maruz kalmasını onayını kolaylaştıran ve ürünün üzerinde yer alan STERRAD® Kimyasal İndikatörün rahatlığını sağlayan dayanıklı Tyvek® Ruloları sunmaktayız. Isı ile kapanır. Kendinden yapışkanlı modeller dahil olmak üzere çok geniş çeşitlilikte ve modelde mevcut olan rulolar birçok alet için ihtiyacı eksiksiz bir biçimde karşılar.


ALET TEPSİLERİ, MATLARI VE TUTUCULARI

Değerli Tıbbi Aletleriniz için Maksimum Koruma

APTİMAX® Alet Tepsileri aletleriniz için en uygun korumayı sağlar, ilave koruma ve esneklik için çığır açan, eşsiz özellikleriyle alet envanterinize uymak için çok çeşitli ölçülerde mevcuttur.

TOP